logo-2
Previous slide
Next slide

Chcę, żeby mój ogród był ładny i sprawiał mi radość ale pracuję i nie chcę, żeby opieka nad nim była uciążliwa.

To zdanie najczęściej słyszymy z ust Klientów. Powtarza się w każdej dziedzinie naszej działalności.


Dlatego naszą misją jest dostarczać projekty i rozwiązania, które pozwalają cieszyć się pięknym, niewymagającym ogrodem.

rok po budowie

dobieramy kamienie, które są praktyczne i łatwe w utrzymani

stawiamy na rośliny wieloletnie, których nie trzeba wykopywać na zimę

dbamy, by w ogrodzie były rośliny zimozielone, które będą ozdobą także zimą

dostarczamy trawę w rolkach aby umożliwić korzystanie z ogrodu już po 2 tygodniach od jej ułożenia

przygotowujemy ogrody do pracy robota koszącego

Prowadzimy firmę. Wiemy, że po powrocie do domu człowiek chce tak po prostu odpocząć. Ogród osób pracujących powinien być zautomatyzowany do maksimum.

Sami stosujemy rozwiązania, które proponujemy Tobie.

Ponieważ sprawdziliśmy je osobiście i głęboko wierzymy, że są najlepsze.

 

Automatyczny system nawadniania sterowany z aplikacji, trawa w rolkach robot koszący, siatka na krety, maty przeciwchwastowe, rośliny wieloletnie zimujące w naszym klimacie, lokalny kamień przystosowany do naszych warunków klimatycznych – to podstawy funkcjonalnego ogrodu. 

funkcjonalny projekt ogrodu

Już na etapie opracowania koncepcji dbamy o to aby zaproponowane przez nas rozwiązania były praktyczne. Np. układ i obrzeża rabat są zaprojektowane tak aby uniknąć dokaszania podkaszarką czy nożycami.
zobacz nasze projekty

dostawa i nasadzenia roślin

Produkujemy własne rośliny i sprowadzamy materiał z najlepszych szkółek polskich i europejskich. Dostarczamy rośliny łatwe w utrzymaniu.
zobacz centrum ogrodnicze

robot koszący

Przygotowujemy ogrody do pracy robota koszącego.

siatka przeciw kretom

Dobrze położona siatka na krety jest w 100% skuteczna. Rekomendujemy jej zastosowanie w ogrodzie.

trawa w rolkach z własnej plantacji

Bazujemy na własnej produkcji trawy w rolkach. Z trawnika możesz korzystać już dwa tygodnie po ułożeniu.
więcej o trawie w rolkach

automatyczny system nawadniania sterowany z aplikacji

Odpowiednie nawadnianie rabat z roślinami i trawnika jest kluczowe do ich dobrego wzrostu i zdrowia. System nawadniający pozwala oszczędzić czas i pieniądze.
czytaj więcej

sprawna budowa ogrodu

Wiemy jak uciążliwe są wszelkie zmiany i remonty w obrębie domu i ogrodu. Działamy sprawnie aby budowa była dla Ciebie jak najmniej uciążliwa. Standardowy ogród do 10 arów budujemy w ok. 7 dni roboczych.

maty przeciw chwastom

Ułatwiają utrzymanie rabat w czystości. Są standardem w naszych ogrodach.

CO DOCENIAJĄ NASI KLIENCI?

5/5

“Nie spodziewaliśmy się, że to tak szybko pójdzie i już po tygodniu będziemy mieli nowy ogród.”

5/5

“Co wy tę trawę farbą malujecie, że taka zielona?”

5/5

“Najbardziej zależało mi, żeby ogród był atrakcyjny przez cały rok ale nie wymagał dużo pracy.”

Czy wiesz, że

według różnych raportów

wartość nieruchomości z zadbanym ogrodem

wzrasta

od 15 do nawet 20%?

Zobacz jak wygląda proces budowy ogrodu.

Często spotykamy się z prośbą aby dosadzić więcej roślin, gdyż podczas realizacji wydaje się pusto.

Poniżej prezentujemy jak bardzo zmienia się obraz ogrodu już po roku od realizacji. Finalny efekt widoczny jest po dwóch – trzech latach.

Rośliny w pierwszym roku zazwyczaj rozbudowują bryłę korzeniową. Część nadziemna zaczyna intensywnie rosnąć w drugim roku po posadzeniu.

Niektóre z naszych realizacji

Masz pytania?

Zerknij tutaj:

Interesuje mnie współpraca z Wami. Jak mogę dostać ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy, w którym zadamy Ci kilka pytań dotyczących Twojej inwestycji.

Czy muszę mieć projekt, żeby założyć ogród?

Tak. Budowę ogrodu zawsze rozpoczynamy od projektu. Może to być bardzo prosta koncepcja, która pozwoli określić gdzie mają znaleźć się poszczególne elementy i oszacować budżet lub kompletny projekt z fotorealistycznymi wizualizacjami. Więcej informacji o dostępnych możliwościach projektu przeczytasz tutaj.

Jeśli chcesz abyśmy przygotowali dla Ciebie propozycję, wypełnij formularz, w którym zapytamy Cię o najważniejsze elementy przed podjęciem współpracy.

Możesz także przesłać nam do wyceny projekt od zewnętrznego architekta. Ważne aby taka dokumentacja zawierała rzuty ogrodu, zestawienie materiałów i powierzchni. Wypełnij formularz.

Ile kosztuje budowa ogrodu?

Wyobraź sobie, że budowa ogrodu jest jak budowa domu. Masz nieskończoną ilość możliwości jak wykończyć nieruchomość. Możesz położyć dachówkę bądź blachodachówkę. Możesz zastosować okna drewniane bądź plastikowe. Łazienkę możesz wyłożyć płytkami upolowanymi na wyprzedaży lub tymi z najnowszej, włoskiej kolekcji. I tak dalej, i tak dalej…

Podobnie jest z budową ogrodu. Począwszy od nasadzeń w postaci maleńkich sadzonek aż po duże drzewa o obwodach 20-25cm, poprzez wykończenie rabat korą sosnową lub kamieniem importowanym specjalnie dla Ciebie z Turcji czy Grecji. Możliwości jest nieskończenie wiele, zatem aby oszacować koszt musimy najpierw ustalić dokładny zakres prac i materiałów.

Dlatego zawsze współpracę rozpoczynamy od projektu. Więcej na temat etapu koncepcyjno-projektowego znajdziesz tutaj.

Jak przebiega proces współpracy?

Na podstawie formularza, w którym zamieścisz mapkę geodezyjną i najważniejsze informacje dotyczące ogrodu, zaproponujemy termin spotkania. Dokonamy wtedy niezbędnych pomiarów i omówimy szczegóły.

W zależności od tego na którą opcję projektową się zdecydujesz (poszczególne opcje możesz znaleźć tutaj), przygotujemy odpowiednie materiały niezbędne do wyceny. Po akceptacji części koncepcyjno-projektowej, przedstawimy kosztorys, termin realizacji prac i ustalimy szczegóły formalne.

Jakie są akceptowane formy płatności?

Akceptujemy płatności w gotówce oraz przelewem tradycyjnym, w walucie polskiej i w euro.

W zależności od tego czy jesteś Inwestorem prywatnym czy realizujesz zlecenie na potrzeby firmy, wystawimy paragon lub fakturę.

WAŻNE! W związku z obowiązującymi przepisami, fakturę możemy wystawić wyłącznie do paragonu ze wskazanym numerem NIP. Jeśli wystawimy paragon bez numeru NIP, nie mamy możliwości późniejszego wystawienia faktury.

W przypadku firm, które rozliczają się przelewem, oferujemy możliwość rozliczenia natychmiastowego ( w ciągu 3 dni od wystawienia faktury) lub skorzystanie z płatności odroczonych, nawet do 30 dni. Za wydłużenie terminu płatności, pobierana jest prowizja w wysokości ustalonej przez ING Bank Śląski, z którym współpracujemy. 

W przypadku zainteresowania tą formą płatności, prosimy o informację, przedstawimy ofertę finansowania dla opcji płatności za 7, 14 oraz 30 dni.

Czy dostanę gwarancję na ogród?

Pracujemy w ogrodnictwie od 1974r. To tak długo, że dzięki doświadczeniu jesteśmy absolutnie pewni swojej pracy.

Dlatego udzielamy gwarancji na przyjęcie się wszystkich roślin, które sami dostarczamy i sadzimy oraz mają zapewniony działający system nawadniający. Stan przyjęcia się roślin oceniamy po miesiącu. W przypadku gdy nie przyjęły się dostarczone i posadzone przez nas rośliny, które miały zapewniony sprawnie działający system nawodnieniowy, wymieniamy je na nasz koszt.

Ponadto udzielamy dwuletniej gwarancji na uszkodzenia niemechaniczne systemu nawodnieniowego.

Rośliny to organizmy żywe, tak jak ludzie. Człowiek musi odpowiednio dużo pić, zdrowo się odżywiać a w razie choroby, skorzystać z pomocy specjalisty i podjąć leczenie. Dokładnie to samo dotyczy roślin. Niestety po wyjściu z budowy nie mamy dalszego wpływu na to jak opiekujesz się nowymi nasadzeniami: czy je regularnie podlewasz, czy sprawdzasz obecność ewentualnych szkodników. Dlatego w tym zakresie, rośliny przechodzą w pełni pod Twoją opiekę.