logo-2

Trawa w rolce Wrocław

ogrodnictwo malejki - Producent trawy w rolkach Wrocław

Ogrodnictwo Malejki w branży ogrodniczej działa od 1974 roku. Dzięki naszej trawie w rolkach założenie pięknego ogrodu jest niezwykle proste. Dzięki naszej codziennej ciężkiej pracy oraz stosowaniu najwyższej jakości nasion BARENBRUG nasza trawa z rolki produkt wysokiej jakości, który zdobył popularność wśród Klientów. Odpowiednio dobrana mieszanka nasion zapewnia intensywne wybarwienie trawnika i pożądaną grubość źdźbła.

Previous slide
Next slide

Trawnik z rolki do ogrodu Wrocław

Jesteśmy doświadczonym producentem trawy w rolkach na rynek polski i czeski. Trawa w rolkach to rozwiązanie idealne dla osób i firm, chcących w krótkim czasie uzyskać spektakularne efekty. Trawa w rolkach dostarczana jest naszym transportem bezpośrednio pod wskazany adres. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, nasze trawniki produkowane są na naturalnym podłożu, na bazie renomowanych nasion marki Barenbrug. Zbiór prowadzony jest maszynowo przez odcięcie darniny od podłoża. Jej ułożenie jest niezwykle proste. Można to wykonać samodzielnie lub zlecić to naszym specjalistom. Wybór trawnika wykonanego z tzw. rolki to spora oszczędność czasu, którą należałoby poświęcić na wyhodowanie zadbanego trawnika od podstaw. Trawa w rolkach to rozwiązanie polecane także w przypadku zakładania trawników w nietypowych warunkach: przy dużym spadku terenu, na dachach, boiskach, przy autostradach lub w miejscach o utrudnionym dostępie.

Codzienna pielęgnacja trawnika wykonanego z rolki jest taka sama jak trawnika wykonanego z siewu. Trawnik należy regularnie kosić, nawadniać i nawozić. W miarę potrzeb należy stosować zabiegi środkami ochrony roślin oraz dbać o usuwanie nasiewających się chwastów.