logo-2
trawa w rolkach

Trawa w rolakch Gliwice

Wysokiej jakości trawniki w rolce. Trawa rolowania do twojego ogrodu.

trawa w rolkach w gliwicach

Zadbany trawnik jest podstawą każdego ogrodu. Ciesz się wymarzoną przestrzenią do odpoczynku i relaksu w piękne dni. Nie trać czasu na wyhodowanie idealnej trawy – wybierz wysokiej jakości trawę w rolkach. Pamiętaj, że kluczowe znaczenie w otrzymaniu pięknego, intensywnie zielonego i zadbanego trawnika ma jego pielęgnacja. Wybierając trawę w rolkach od Ogrodnictwa Malejki nie musisz martwić się o odchwaszczanie, podlewanie i nawożenie. W pierwszy roku trawa rośnie na naszej plantacji, a my przykładamy największą uwagę do stworzenia idealnych warunków do wzrostu oraz rozwoju zdrowego systemu korzeniowego. Dzięki temu masz pewność, że w Twoim ogrodzie trawa będzie wyglądała pięknie i przyjmie się bez problemu!

Najwyższej jakości trawa w rolkach Gliwice

Dbając o jakość naszej trawy pracujemy wyłączenie na sprawdzonych nasionach holenderskiej marki Barenbrug. Pozwalają nam one na uzyskanie najlepszych efektów i dostarczenie produktu najwyższej klasy. Jego walory docenili liczni Klienci z Polski, Czech i Niemiec. Wybierając nasz produkt przekonasz się, jak szybko możesz odmienić swój ogród. Trawnik rolowany może być wykorzystywany nie tylko w ogrodzie, ale także w trudno dostępnych miejscach, gdzie normalna hodowla i pielęgnacja byłaby utrudniona, a nawet na dachach budynków!

Ogrodnictwo Malejki - centrum ogrodnicze i trawa w rolkach

Ogrodnictwo Malejki to rodzinna firma ogrodnicza działająca na rynku od 1974 roku! Na początku działania szkółki, podstawą produkcji były róże i drzewka owocowe. Z czasem asortyment poszerzono o rośliny ozdobne. Ogrodnictwo Malejki prowadzi także plantację trawy w rolkach i zakłada trawniki.